• Godziny pracy pedagoga i pedagoga specjalnego

Anna Pęk

poniedziałek 9.30 - 11.30, 12.30 -14.30

środa 8.00 - 11.30

czwartek 8.00 - 10.30, 12.35 - 13.35

piątek 11.45 - 12.45

• Kampania "Blisko telefonu - daleko od dziecka"

• Fundacja „Dajemy Dzieciom Siłę” rusza z kampanią społeczną promującą cyfrową higienę i bezpieczny rozwój dzieci pod hasłem „Blisko telefonu – daleko od dziecka”. Kampania skierowana jest do rodziców dzieci do 6. roku życia i zwraca uwagę na negatywny wpływ korzystania przez rodziców z telefonów w obecności dziecka. W ramach projektu  rodzice otrzymują szereg informacji o tym, dlaczego ograniczanie ekranów przy dziecku jest ważne i jak to osiągnąć.

Zachęcamy wszystkich rodziców do zapoznania się z materiałami informacyjnymi i cennymi wskazówkami np. na temat tego jak rozwija się mózg dziecka czy jakie są konsekwencje zbyt intensywnego korzystania przez dziecko z urządzeń ekranowych, które zamieszczone są na stronie internetowej domowezasadyekranowe.fdds.pl/